slovar.nameLogo

Prawdziwe historie i recenzje

Wszystkie są w 100% autentyczne!

  Oт Александр Г., 03.01.2024

  Oт Дмитрий М., 16.05.2023

  Oт Anna H., 19.10.2015


Kiedyś myślałem, że najpierw muszę coś osiągnąć w życiu, zrobić karierę, kupić własne mieszkanie, a dopiero wtedy zacząć myśleć o dziecku. Również myślałem, że dziecko powinno urodzić się w rodzinie, w miłości. A co najważniejsze, z jakiegoś powodu myślałem, że urodzić dziecko nigdy nie będzie dla mnie za późno! Rodzą przecież w wieku 40 i nawet 50 lat ... Niestety nikt mi nie zasugerował, ani mama, ani przyjaciółki, ani lekarze ... A zegarek biologiczny tykał i tykał ...

Nagle, zupełnie nieoczekiwanie dla siebie, dowiedziałam się, że mogę mieć problemy ginekologiczne. Przeszłam długotrwałe leczenie i teraz wszystko wydaje się mniej więcej w porządku: zarówno hormony, jak i endometrium. Mogę zacząć planować. Pozostał tylko „drobiazg”, znaleźć odpowiedniego mężczyznę… Bo mężczyzna, z którym spotykałam się, odjechał gdzieś daleko i na długo, gdy tylko usłyszał, że chcę mieć dziecko.

Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić z moim typem osobowości? Mogę otwarcie komunikować się z komputerem, ale nie mogę sobie wyobrazić, że powiedziałbym mężczyźnie: „Potrzebuję od ciebie tylko dziecka i nic więcej”. A jeśli on odmówi? ... Poczęcie w klinice od anonimowego dawcy też mi nie odpowiada. Nie rozumiem, jak to można urodzić nie wiadomo od kogo?! Raz w telewizji pokazali jednego z takich dawców: rudowłosego, bezczelnego kolesia. Nie chciałabym mieć dziecka od kogoś takiego!

Strona "Dziecku być!" stała się dla mnie prawdziwym odkryciem! Założyłam konto, byłam bardzo podekscytowana, przez długi czas nie mogłam spać. Decyzja została podjęta, w mojej sytuacji nie ma za dużo opcji do wyboru. A jednak, jak to wszystko się ułoży?

W pierwszym tygodniu pojawiły się dwie „komercyjne” oferty: $ 300 za 10 dni oraz $ 500 za dwie próby ... Aha, już lecę! Myślałam, że "trzeba być mądrym, żeby robić pieniądze" ...

Zanim zdążyłam dobrze przemyśleć te oferty, otrzymałam kolejny list. Wojtek: „Miły, spokojny, przyjazny ... Pomogę w wychowaniu dziecka, jeśli nie chcesz, nie będę ubiegać się o ojcostwo”. Mieszka w sąsiednim województwie, jest gotowy przyjechać w potrzebne dni do mojego miasta.

Więc, siedzimy z nim w kawiarni. Jest wyrozumiały, otwarty, łatwo rozmawia na najbardziej złożone tematy.
Myślę, że od razu go polubiłam, jest czymś podobny do mojego brata. Na portalu jest od niedawna, ale miał już doświadczenie, gdy przyjaciółka poprosiła go o dziecko „wyłącznie dla siebie”.

I nawet jego dojżały wiek nie wydawał mi się wadą. Jest odpowiedzialny, niezawodny, z pewnością nie jest poszukiwaczem przygód ...

Z jakiegoś powodu naprawdę chciałam wierzyć, że uda się za pierwszym razem. Ale kiedy wynik był negatywny, nastąpiło rozczarowanie, miałam poczucie zniszczenia.
Wojtek wtedy dał mi wsparcie: "Następnym razem na pewno się uda!" ...

Udało się dopiero na siódmym miesiącu naszej znajomości. Nie wiem do końca, czy nadszedł słuszny czas, czy leki tak naprawdę pomogły.

To nie ma znaczenia, ważne, że się udało! Okazuje się, że w wieku 40 lat prawdopodobieństwo zapłodnienia w jednym cyklu wynosi tylko 15%, a połowa kobiet w tym wieku w ogóle nie może zajść w ciążę ...

Ze smutkiem patrzę na swoją koleżankę, która spaceruje z psem i rozmawia z babciami na ławce. Kiedyś bardzo chciała też mieć dziecko, ale nie odważyła się nic zrobić w tym kierunku ...
Tak więc, dziewczyny, nie odkładajcie najważniejszej sprawy w życiu dłużej niż do 35 lat. Dobrać odpowiedniego mężczyznę nie jest w cale tak trudno. Ta strona jest bardzo w tym pomocna.

Każdy zasługuje na szczęście. Powodzenia!


  Oт Natali, 11.04.2018


Opowiem wam swoją historię.
Księcia na białym koniu jakoś nie udało mi się spotkać. Zaproszenia do zawarcia małżeństwa z pewnością pochlebiały mojemu poczuciu własnej wartości, ale nic więcej
Wyjść za mąż za byle kogo – nie wchodzi w grę. Takie małżeństwa nie kończą się niczym dobrym. Zarabiam pieniądze, mam mieszkanie.
Nadszedł cykliczny okres w życiu: praca – dom – praca – weekend – i wszystko od nowa. Nawet teatry i koncerty nie przynosiły zbyt dużo satysfakcji, chciałam żyć dla kogoś.

Na początku próbowałam szczęścia ze standardowym dawstwem nasienia w dużej klinice z dobrą statystyką poczęć. Uważnie wysłuchałam wykładu, że dawcy nie powinni być psychopatami, muszą mieć dzieci (których zdrowia nikt nie bada), mieć dobre wskaźniki aktywności i przeżycia plemników, oczywiście nie mieć chorób przenoszonych drogą płciową. Czyli zajdziesz w ciążę, nie wiadomo od kogo. Nie wiadomo co zostanie odziedziczone dzieckiem. Nie będzie nawet nikogo, kto byłby za to odpowiedzialny. Następnie musisz sam przejść szereg badań na temat tego, czy możesz zajść w ciążę i czy nie umrzesz od tego. W moim przypadku lekarz prawie modlił się do Boga: „Nie przychodź do mnie lepiej, bo umrzesz i zepsujesz moją statystykę”. Koszt takiej przyjemności wyniósłby 1.200 złotych za próbę.
Krótko mówiąc, zdałam sobie sprawę, że ta droga jest nie dla mnie.

Pomyślałam, że w milionowym mieście jakoś znajdę zdrowego chłopa bez nałogów. Ta strona przyszła mi na ratunek. Od tak dużej ilości kandydatów kręci się w głowie.
Myślę, że każdy może znaleźć tutaj to, czego właśnie potrzebuje. Bardzo duży wybór partnerów.

Wybrałam jednego z kandydatów. Rozpoczęliśmy z nim dość przyjazną korespondencję.
Później spotkaliśmy się, wszystko uzgodniliśmy.
Rezultatem jest dziewięciomiesięczna córeczka, do której co jakiś czas przyjeżdża tata, wybrany przeze mnie osobiście.


  Oт Natalya, 02.04.2020

  Oт local357, 11.09.2019


Oto moja historia.
Zarejestrowałem się na stronie, kiedy byłem jeszcze żonaty. Moja żona nie zaszła w ciążę i tak naprawdę nie chciała tego (już miała dorosłe dzieci, ja nie). Chciałem mieć dziecko, ale z tego powodu nie zamierzałem rozstać się z żoną.
Miałem nadzieję, że na tym portalu uda mi się znaleźć kobietę, z którą mógłbym się umówić, że będę odpowiedzialnym ojcem na odległości.
Naprawdę bardzo chciałem zrealizować się jako ojciec.
Pisałem do wielu kobiet na tej stronie i oczywiście zawsze zaznaczałem, że jestem żonaty.
One postrzegały tę okoliczność bez entuzjazmu i z reguły korespondencja szybko się kończyła.
Uważam, że nie ma sensu pisać kłamstwa – i tak wszystko się ujawni prędzej lub później.
Ponieważ jednak sprawy się nie potoczyły, postanowiłem rozszerzyć poszukiwania – jako ewentualną opcję uwzględniłem kobiety o nietradycyjnej orientacji.
Okazało się, że natychmiast zaczęliśmy znajdować wspólny język.
Pojawiły się trzy kandydatki.
Rozpoczęliśmy próby zapłodnienia pozaustrojowego ...

Teraz jestem szczęśliwym ojcem dwóch dziewczynek i chłopca. Łatwo się domyśleć, że liczba prób zmieniła się w ilość dzieci.
Pikantność mojej sytuacji polegała na tym, że matki dzieci nie wiedziały, że proces przebiegał równolegle w trzech miejscach i z trzema kobietami.
Pewnego pięknego dnia zaprosiłem je wszystkie do jednego miejsca. To było coś niesamowitego!
Kiedy szok minął, wszystkie nawzajem się poznały, teraz chodzą jedna do drugiej w odwiedziny, a co najważniejsze, nie mamy samotnych dzieci. Każde z nich ma rodzeństwo w prawie tym samym wieku.

Wierzcie lub nie, ale to wszystko prawda!
Nawiasem mówiąc, utrzymałem również dobre stosunki z żoną.


  Oт Irina, 07.08.2019

Oт Zima8384, 08.04.2020

Oт Uljka, 16.03.2020

Oт Юлия Г., 22.07.2022

Oт Елена Р., 11.05.2020

Oт dominius, 13.08.2019


Korzystając ze strony, miałem szczęście (w bardzo krótkim czasie) poznać wspaniałą kobietę, z którą mamy cudowne dziecko! Chcę wyrazić szczere uznanie i wdzięczność twórcom tej strony i całego projektu!


Oт keifnrf, 02.07.2019


Dziękuję tej stronie za pojawienie się syna w moim życiu. Ma już 11 miesięcy. Jestem szczęśliwa)))


Oт love047, 25.07.2019


Jak dotąd osiągnęłam na tej stronie jeden ważny cel: znalazłam tutaj mojego ukochanego męża. Historia jest wyjątkowa. Może kiedyś napiszę. Nie ma jeszcze dziecka, ale nad tym pracujemy :-)


Oт elaziya, 14.06.2019


Na tym portalu spotkałam ojca mojego przyszłego dziecka. Jestem w ciąży, za miesiąc mamy poród. Jestem bardzo szczęśliwa. Porozumiewamy się z ojcem dziecka zgodnie z ustaleniami, uczestniczy on finansowo, również bardzo czeka na dziecko. Poczęliśmy przez sztuczne zapłodnienie w domu. Jedyną trudnością było złapanie owulacji. Studiowałam ten proces przez ponad pół roku.


Oт mitch2017, 12.05.2019


Strona jest wygodna i całkiem ciekawa, dziękuję za pomysł


Oт vesna, 01.05.2019


Z powodzeniem zaszłam w ciążę od mężczyzny, którego poznałam na tej stronie, i który mi się spodobał. Dziękuję bardzo! Wspaniały portal!


Oт lady avery, 19.07.2018


Do tej pory chyba znalazłam dawcę. Będziemy próbować. Jeśli coś pójdzie nie tak, ponownie aktywuję swój profil.


Oт Katerina, 14.03.2018


Dzięki temu portalu znalazłam bardzo interesującego, inteligentnego człowieka. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować nasz plan i urodzić dzieci. Ta strona jest bardzo przydatna. Dziękuję bardzo!


Oт vershark, 26.10.2017


Poznałam przystojnego mężczyznę, rozmawiamy ze sobą i mamy nadzieję iść razem w kierunku naszego wspólnego celu. Na razie jest zbyt wcześnie, aby mówić o czymkolwiek innym)) Dziękuję!


Oт vfvjxr!1949, 27.03.2017


jak się okazało, trochę odwagi i wszystko się uda


Oт elena1908, 07.02.2017


Bardzo dziękuję za taką stronę, jeden z kandydatów okazał się wielbicielem wirtualnych szaleństw, inni tylko patrzą, mój wiek ich zniechęca, chociaż mam już zdrowe dziecko. Wierzę, że odniosę sukces, czego również życzę wszystkim!!!


Oт Ellina, 06.02.2017


Bezpośrednio z Warmii był tylko jeden człowiek ... a nawet ten był z Ełku ... przeważnie są faceci z Warszawy ... więc, podróże wychodzą bardzo drogie ...


Oт olko_75, 15.10.2016


Owszem, poznałam dobrego człowieka, ale związek się nie udał i nie chcę już bawić się w te gry.


Oт nesushka, 22.07.2016


Dziękuję bardzo! Już 12 tygodni w ciąży!


Oт elya, 19.04.2016


Wybrałam mężczyznę i tymczasowo wyłączam profil. Mogę się mylić, ale może się uda.


Oт bereginja0925, 11.04.2016


Radość jest niezmierzona! Kochany mąż, dzieci i nasza szczęśliwa rodzina!


Oт gayna, 05.01.2016


Dzień dobry zacząłem komunikować się z jedną kobietą, spotkałem się raz, potem musieli wejść ponownie, a ona niestety zachorowała. Jeśli chodzi o inne kobiety, spośród tych, które napisał, nie wyszło to z nikim. Ale ja się nie poddaję! Ogólnie strona i to, że istnieje, są spełnione. Dziękuję


Oт tashfan, 16.02.2016


Strona jest dobra, stworzona z dobrą intencją. Z wiarą w lepszą przyszłość. Chciałbym życzyć powodzenia w przyszłości!


Oт lastik103, 14.11.2015


Od pierwszego listu poznałem dwójkę dziewczyn, teraz z jedną mam córkę, a druga jest w ciąży. Bardzo dziękuję twórcom portalu!


  • © 2019 - demetrapartner.eu